עמדות DJ מוארותעמדת DJ – עבודת בידור זה לא צחוק

המילה האחרונה בימינו, כמעט בכל תחום, הדבר העכשוי וזה שגורם לנו לומר בכל פעם מחדש- איך לא חשבו על זה קודם… לא מדובר על המצאת הגלגל. מדובר על משהו הרבה יותר טריוויאלי. במקום שאנחנו נצטרך להתאים את עצמנו למוצר, המוצר יותאם לנו, או כפי שנקרא בשמות רבים – התאמה אישית לכל לקוח, ייצור מותאם ללקוח או מוצרים בהתאמה אישית.

אחד המקצועות עבורם ייצור בהתאמה אישית מקל באופן משמעותי ביותר על מהלך ואיכות העבודה, זהו מקצוע התקליטנות, הנקרא גם די ג'יי. כל די ג'יי נאלץ לשאת ציוד רב מאד ובמקרים רבים מאד משנע את הציוד הזה, רובו או כולו, לאירועים שונים במקומות גאוגרפיים שונים. אריזת הציוד בצורה בטוחה שאמורה להגן עליו וכן נשיאתו הופכים לכל די ג'יי את עבודות ההכנה, ההרכבה והפירוק של הציוד לסיוט ארוך.

עמדות DJ בהנדסת אנוש חכמה

אחסון ושינוע של עמדות DJ דורש תכנון ועיצוב חכמים הכוללים הנדסת אנוש ברמה גבוהה. יש להתחשב באופן ובמיקום אחסון הציוד, בבית או במחסן, שבו מתאפסן הציוד בין אירוע לאירוע, בנתונים לגבי אופי עבודתו של הדי ג'יי וצריכות להשאל שאלות רבות כדי להגיע לתכנון האידאלי עבור אותו די ג'יי, למשל, האם הוא נוהג לעבוד לבד או שתמיד נמצא איתו צוות עוזר אחד או יותר? האם מתנייד באוטו או באופנוע? האם נוהג להטיס למופעים את הציוד לעיתים קרובות, רחוקות או כלל לא? נתונים נוספים שיש לבחון הינם מה כמות הציוד, האם הדי ג'יי נושא רק חלק מהציוד לאירועים מסויימים במקומות בהם יש תשתית מתאימה ולהיכן שאין תשתית הוא נאלץ לשאת את כולו? האם רשימת הציוד לכל אירוע אינה קבועה, יש לתכנן עמדת DJ בהתאם. האם ניתן ונדרש לייצר עמדה מתקפלת להתאמה לנשיאה ברכב?

נסיון רב והיכרות עמוקה עם עולם הבידור מאפשרים לנו לשקול שיקולים אלה ואחרים ולהביאם בחשבון לצורך תכנון אידאלי, מחושב ומוצלח, שבסופו של דבר, אמור להקל על הדי ג'יי. אצלנו תקבלו גם הרבה טיפים לוגיסטיים. עמדת DJ מוצלחת ומותאמת היטב, תוריד עומס עבודה רב מהתקליטן, תגן על המוצרים ובסופו של דבר עשויה גם לעזור לחסכון בעלויות השינוע והאחסון.

לכל די ג'יי ציוד בסיסי אבל כל אחד יכול להיות שונה מהאחר בכמות הציוד וברמתו. אנחנו מתחייבים בזאת לספק לכל אחד ואחד שירות תכנון, עיצוב וייצור מקצועי בהתאמה אישית של עמדות DJ ייחודיות ברמה גבוהה מאד.