פלטות DJפלטות dj – יש לנו מה שיש וגם מה שאין

בנייה איכותית של פלטות dj ל- DJs מקצוענים, למועדונים, עמדות DJ ניידות ועמדות ביתיות. כל פלטת dj מתוכננת במיוחד ונבנית על ידינו כאשר בזכות הנסיון הרב שלנו, אנחנו יכולים להיענות לכל הדרישות ולמצוא פתרונות ייחודיים, גם אם אתם מחפשים פלטה dj שנראה לכם שאינה קיימת.

כלי העבודה של ה- DJ מצביעים על האיכות ופלטות dj איכותיות אמורות להוות פתרון למרחב עבודה נח. לכל אחד מאיתנו יש במשרד או בבית מחשב, לפעמים מסך נוסף לצרכי עבודה, אולי ציוד קטן נוסף,  אבל ל- DJ יש כלים רבים מסביבו והוא אמור לצפות ולשלוט בכולם כמעט בו זמנית, כדי להנפיק מוזיקה ברמה איכותית, ללא הפסקות בין השירים וללא שיבושים.

הציוד שצריך DJ לעבודה השוטפת הינו ציוד יקר מאד, כבד ומכיל פריטים רבים. נדרש סדר, מקום אחסון מסודר, יבש ומאובטח ויכולת התניידות נוחה. אבל, ציוד איכותי אינו מספיק כדי להעביר אירוע באופן מושלם. תכונות אישיות של בעל המקצוע ונוחות עבודה יעזרו להגיע לתוצאה הרצויה.

פלטת  DJהתקליטן משתמש בציוד הגברה, תאורה, אפקטים, מחשוב, קריינות והאזנה. נדרשת קואורדינציה רבה ויכולת לתאם באופן מדוייק. לכל אלה יחד עם תזמון מושלם מתווספות יכולות כמו כושר ריכוז גבוה, יכולת לתקשר עם הקהל ויכולת אלתור גבוהה באותו הזמן. בזכות כשרונו של איש המקצוע בשילוב עם ציוד מעולה העבודה של ה- DJ הופכת לאנושית יותר ועם תוספת של תכנון לוגיסטי מבריק, העבודה שלו מושלמת באופן מלא. אנחנו מהווים את הצד הלוגיסטי, יש לנו את היכולת למצוא פתרונות לוגיסטיים בציוד ובעבודת ידיים ומחשבה, כך שכשנכיר את אופן העבודה של התקליטן, נוכל לתפור פתרון  ייחודי ומושלם לפלטות dj אישיות ואיכותיות.

ישנן פלטות dj די איכותיות בשוק, מתוצרת יצרנים מוכרים בתחום ול- DJ המתחיל פלטת dj שכזאת עשויה להספיק. מקצוענים בתחום כבר מבקשים לבנות להם פלטה dj מותאמת אישית, שהרי הם אלה שעומדים מאחורי אותו הערב במועדון מסויים, או באירוע משפחתי של מישהו ואמורים להעביר ערב מהנה ולהלהיב קהל בהנאה מרובה וללא תקלות.

אנחנו מומחים בהתאמה אישית של פלטות dj למקום, לאירוע ולמקצוען שעומד מאחורי העמדה. נתאים לכם פלטת dj ונייצר עמדות ניידות או קבועות, בכל גודל וצורה וברמה בינלאומית, מותאמות לצורת העבודה הספציפית שלכם וככל הקשר לעיצוב, מותאמת לאותו מועדון או אולם שבו תרצו להתקין פלטת dj קבועה.