עמדת די ג'ייעמדות די ג'יי בייצור מיוחד

עמדת די ג'יי תפורה לציוד שאותו אמור לשאת התקליטן לאירוע או לאיחסון לאחר אירוע, יכולה להיות פתרון אידאלי או קטסטרופה. עמדת די ג'יי שמתוכננת היטב, תשרת את הדי ג'יי למשך הרבה מאד שנים ותהווה עבורו כלי עבודה מאד נח. כמו כן, כל הציוד השייך לדי ג'יי, כאשר אינו בשימוש, יהיה מוגן מפני רטיבות ולכלוך ובעיקר מפני זעזועים בנסיעות הרבות אותן נאלץ כל די ג'יי לעשות לטובת עבודתו.

אנחנו מייצרים עמדות די ג'יי לכל לקוח, על פי דרישות, מיוחדות ככל שתהיינה. כל הציוד מוצא את מקומו בארגזי עץ מותאמים במיוחד, מרופדים בחלקם הפנימי לצורך הגנה על המוצר מפני רעידות ובציפוי חיצוני להגנה על המארז מפני רטיבות ולכלוך. בזכות נסיוננו הייחודי בבניית עמדות די ג'יי, אנחנו מספקים שירות תכנון לכל עמדת די ג'יי, לפי מידות הציוד שלכם ולפי דרישות מיוחדות. ציוד נשיאה לעמדת די ג'יי, אמור להוות פתרון מושלם שכן יימצא בו מקום ייעודי לכל מוצר, מה שעוזר בפועל לתקליטנים רבים לבדוק אם כל דבר הוחזר למקומו בסיומו של יום.

עמדת די ג'יי נתפרת לכל לקוח

עמדות די ג'ייתקליטנים, מעצם טיב עבודתם, נודדים בדרכים ונושאים עימם את ציוד העבודה המכיל גם ציוד אלקטרוני רגיש לזעזועים, יקר ושאינו חסין מפני רטיבות. בין אם נודד התקליטן ברכב, באופנוע או בכל כלי תחבורה אחר, הרי שיש חשיבות רבה לתכנון וייצור איכותיים לעמדת די ג'יי. לתוספת נוחות עבודה ולהורדת העומס מהתקליטנים, אפשר להוסיף לארגזי הנשיאה של עמדות די ג'יי אביזרים להגנה מקסימלית ולנשיאה נוחה כמו ריפוד לדפינה מקצועית, מנעולים, בולמי זעזועים, גלגלים עם או בלי מעצורים, ידיות נשיאה, מגירות נשלפות.

ככל שהציוד איכותי ויקר יותר, כך הדרישות לעמידות גבוהות יותר ולכן חשוב מאד לתכנן היטב את המוצר לפני ייצור. ככל שהתכנון והעיצוב נעשים בצורה חכמה ומקצועית יותר, נהנים ממוצר איכותי לזמן רב יותר. התאמת המוצר לדרישות הצרכן, נעשית לאחר בחינה מדוקדקת של רשימת הציוד שלכם תוך תשומת לב לפרטים ומחשבה על אפשרות הרחבה בעתיד.

לנוחות מירבית, אנחנו מתכננים, מייצרים ומספקים עמדות די ג'יי מודולריות, ייעודיות לתקליטנים מקצועיים בעלי ציוד רב במיוחד וכן לציוד המיועד להעברה בטיסות ולעמידה בזעזועים חזקים מאשר אלה הנוצרים מנהיגה בכביש רגיל. חומרי הגלם מהם עשויים המנשאים איכותיים יותר מהמקובל בתחום זה, ואנחנו מספקים מענה לכל דרישה או בקשה לייצור עמדות די ג'יי הטובות ביותר שתוכלו למצוא.