ארגז לרכבבהתבסס על בקשות רבות וצרכים ספציפיים של לקוחותינו, פיתחנו סידרת מוצרים מותאמת לנהגי רכב, מסוגים שונים.

ארגז לרכב מותאם לגראז' פרטי בבית, שאפשר להעמיס או לפרוק כל עת שצריך, ארגזים לאופנועים שמשמשים לאותה מטרה, מיוצרים בגדלים שונים ומותאמים באופן ייחודי לצרכי הלקוח. ארגז לרכב מהווה פתרון אידאלי לאיחסון ציוד אישי לנסיעה הכוללת שהות מחוץ לבית ולנשיאת כלים וציוד לצרכי עבודה.

מהו ארגז לרכב מושלם?

ארגז לרכב מושלם הוא מה שמשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. בכל זאת, יש מספר נתונים הכרחיים שמרכיבים ארגז מושלם: שימוש בחומר חזק אבל קל, בעל אפשרות נעילה בטיחותית, ידיות נשיאה, צירים איכותיים, גומיות אטימה ויכולת נשיאה של משקל כבד. אפשרויות נוספות כוללות ריפוד פנים להגנה על הציוד, אטימה מלאה נגד כניסת רטיבות, אבק ולכלוך, תוספת גלגלים, אביזרי פנים משלימים כמו מדפים נשלפים, מגירות, מבחר צבעים, חומר נגד קורוזיה, מחזיר שמן או קפיץ להחזקת מכסה פתוח ועוד.

כשמתכננים ארגז לרכב בייצור מיוחד, יש לבחון נקודות חשובות באופן השימוש בו כדי להתאים אותו בצורה מוצלחת. יש להתייחס למיקום הארגז, האם הוא מחובר באופן קבוע לרכב או צריך לקבע בזמן נסיעה ולפרוק כשנדרש. אופן פתיחה הארגז וכוון הפתיחה – האם המכסה עליון או צידי, פתיחה אופקית או אנכית, האם יש מגבלות ברכב שעלולות להשפיע על התכנון כמו מגרעות, מדרגות, שיפועים, ספסלים וכו'.

ארגז לרכב.. לכל מיני סוגים ומטרות

לא מדובר במוצר מדף שמיועד לכלי רכב מסויים. מדובר במוצר שאפשרויות התכנון שלו רבות מאד ובזכות תכונותיו, אפשר לתכנן אותו כך שיהיה מותאם לשימוש בכל סוגי הרכבים, בכל הגדלים, באופנועים, מטוסים ומסוקים, ואף בקרוואנים, שזה תחום יחסית חדש בארץ. אפשר למצוא שימושים נוספים ורבים לארגז לרכב וככל שתרבות הקמפינג צוברת תאוצה, אנחנו צוברים התמחות גם בתחום זה. לא עוד תרמילים וצ'ימידנים מסורבלים שכשפותחים אותם כל התכולה מעורבבת, מקומטת ונראית רע מאד. איחסון מסודר בארגז לרכב מותאם, שאפשר לפרוק את כולו ולשאת כל גלגלים לאזור הקמפינג, ללא מאמץ ותוך שמירה על סדר ונוחיות מירבית.

אנו מציעים לפנות אלינו בכל הקשר לתכנון מותאם אישית לארגז לרכב ומבטיחים שתקבלו איכות גבוהה במיוחד, ייצור מהיר, שירות לקוחות מצטיין, אספקה עד לדלת ביתכם ואם נדרש – גם התקנה. כל ארגז לרכב שאנחנו מספקים מיוצר בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח וליישום לו הוא נועד לשמש.