ארגזים לקטנועיםארגז לקטנוע – מוכן מהמדף?

כל מי שהחזיק קטנוע אי פעם יודע שמלבד היתרון הגדול של הגעה מהירה ממקום למקום והקלות הרבה במציאת חניה, יש בעיה בנשיאת ציוד כלשהו. ארגזי הפלסטיק הקיימים בשוק, בעיצובם המעוגל, למעשה אינם בעלי נפח גדול כפי שזה נראה ובודאי שקשה מאה להכניס קופסאות ומארזים שונים, שכן אלה, מעצם טבעם, בדרך כלל בעלי צורה מרובעת.

כל מי שמחזיק קטנוע ושזקוק לקטנוע ולארגז ככלי עבודה יודע, שארגז סטנדרטי, מלבד היותו יקר מאד, יכול להפתח בקלות רבה והמנעול שלו פשוט מאד לפתיחה. השארת ציוד בארגז לקטנוע שכזה אינה בטוחה כלל וכלל ובודאי אינה מתאימה לנשיאת ציוד יקר או רגיש. אם נדרש לשאת ציוד ולהגן עליו באופן מירבי, אזי ארגז לקטנוע שדפנותיו אינן מרובעות, אינו כלי עבודה פרקטי כלל.

מי שמחזיק קטנוע ככלי עבודה וצריך ארגז לקטנוע חזק, מקצועי ואמין, כדאי שידע שבמקום לאלתר ולסכן ציוד יקר, ניתן לייצר ארגז "תפור" לצרכיו. שירות מיוחד שאנחנו מספקים לייצור ארגזים לקטנועים, מאפשר לכם לתכנן את הארגז הרצוי, להתאים אותו לקטנוע שלכם, לאפשר הסרה מהירה ונוחה, להוסיף ידיות נשיאה, משככי זעזועים, גלגלים לשינוע עם או בלי נעילת גלגל, לפרק ולהעלות אותו הביתה או למקום העבודה, במידת הצורך.

ארגזים לקטנועים לפי דרישת לקוח – פרקטי ובטוח

ארגז לקטנועבייצור ארגזים לקטנועים שמיוצרים לפי מידות ניתן להתחשב בצרכים מיוחדים, לתכנן תאים או מדפים פנימיים או לרפד את פנים הארגז בחומר דיפון מתאים להגנה מירבית. ניתן להוסיף ידיות ואביזרים נוספים, מותאמים במיוחד לדרישות הלקוח. לא מדובר בפריט שנמצא במלאי ותסתדרו איתו כבר איכשהו, אלא מדובר בייצור מיוחד, תפור במדוייק לדרישת לקוח.

שירות תכנון וייצור ארגזים לקטנועים לפי מידות ניתן לחברות רבות ולפרטיים ויכול לשמש לבעלי מקצוע רבים שבוחרים להמנע מפקקי תנועה ולנצל את הקטנוע ככלי עבודה נח בשל האפשרות להגיע במהירות ממקום למקום ולהתנייד בקלות בעיקר בעיר פקוקה ועמוסה, כמו שליחים, שירותי פרמדיק, מנעולנים, שרברבים, חשמלאים, טכנאים, תקליטנים, שירותי עירייה מקומיים, ולמעשה כל מי שזקוק לשאת כלי עבודה או להעביר ביעילות ובמהירות פריטים ממקום למקום.

האפשרות לייצר ארגז לקטנוע לפי מידות ולהתאים אותו לדרישת הלקוח, הופכת את הארגזים שלנו לפתרון פרקטי שלא ניתן להשוותו לארגזים הקיימים בשוק, פתרון איכותי וחזק מאד שיכול להיות יעיל גם בנשיאת משאות רגישים לזעזועים ולרעידות. היכולת להיות יצירתיים בתכנון ארגזים לקטנועים מאפשרת לנו לתפור לכל לקוח את הפתרון המושלם.