ארגז לאופנוע ארגז לאופנוע – ממש לא רק לשליחים

מאד קל להכניס ציוד לתא המטען של האוטו ולצאת לסיבוב עבודה… אם זה באזור שיש בו חניה וההגעה לשם קלה ונוחה. מאד לא קל להגיע למקום צפוף, שבדרך אליו יש הרבה פקקי תנועה, הפקחים מסתובבים כדי לפנות את המכוניות שחוסמות את התנועה והלקוח כבר עצבני וממתין לקבל שירות.

האמת היא שלהרבה מאד בעלי מקצוע ונותני שירותים אופנוע הוא פתרון נח, לא יקר ויעיל ביותר המאפשר להם להתנייע במהירות בין לקוחות, לחסוך בהוצאות חניה ולספק באמצעות כך שירות מהיר יותר. בערים פקוקות מאד ובשעות מסויימות, התניידות על אופנוע עשויה אך להציל חיים ואכן, אנחנו רואים יותר ויותר אופנועי משטרה, מגן דוד אדום ושירותי הצלה ופינוי שונים שמתנייעים על גבי אופנועים.

אנשי מקצוע אלה וכמובן גם נותני השירותים, צריכים לשאת עימם ציוד לכל מקום שיאפשר להם לבצע את עבודתם ולשם כך הם מאחסנים את הציוד ומשנעים אותו בתוך ארגז לאופנוע, כלי נשיאה מיוחד שמתחבר לאופנוע בקלות וניתן, במידת הצורך, לפרקו ולהסיעו או לשאתו במהירות ובקלות למקום נתינת השירות.

שירות ייחודי לתכנון וייצור ארגזים לאופנועים

ארגזים לאופנועיםהשירות המיוחד מתאפשר בזכות היכולת שלנו לייצר ארגזים לאופנועים, במבחר מידות בלתי מוגבל, בהתאמה מדוייקת לצרכים, מחומרים איכותיים, עם תוספות נלוות גם להגנה וגם לנוחיות המשתמשים. המטרה לספק הגנה מקסימלית לציוד הנמצא בתוך הארגז ולהוות כלי עבודה נייד, נח ואמין. חברות רבות כבר בחרו להשתמש בארגזים לאופנועים שלנו, כיון שהן מכירות את היכולות שלנו להתאים מוצר בטוח, נח ואמין למתן הגנה מירבית לציוד הנישא בתוכו.

שירות תכנון מיוחד מאפשר לנו להתאים את הארגז לאופנוע שאתם צריכים, ולייצר ארגז לאופנוע מתאים במדוייק, חזק ובמחיר שווה לכל נפש. הגדירו איזה סוג של ציוד אתם נושאים אתכם, מה ערכו הכספי, לאילו מקומות אתם נושאים ציוד זה, במשך כמה שעות ביום הציוד בנסיעה ואמור להיות מוגן, לאילו שימושים מיועד הציוד, האם אתם צריכים לשאת אותו, כמה פעמים אתם נדרשים להניע את הציוד ממקום למקום.

הגדירו מה גדול הציוד – במקרים רלוונטיים נוכל להעזר בשרטוטי מידות מדוייקים כדי לתכנן מיקום ייעודי לכל פריט. בידקו מה משקל הציוד ועד כמה הוא רגיש לזעזועים. הגדרה מדוייקת שלכם ומסירת פרטים טכניים מתאימים מאפשרת לנו לבנות ללקוחות ברחבי הארץ ארגזים לאופנועים תפורים לצרכיהם ומותאמים אישית באופן מושלם לשירות לו הם מיועדים.