ארגז בהתאמה אישית ככל שאנחנו מתנסים יותר ויותר בעבודה מול לקוחות, נפתחים ומקשיבים להם יותר, אנחנו בעצמנו מגלים שימושים נוספים לארגזים. עולם הארגזים כבר לא נחלתם הבלעדית של פועלי במה ושליחים על קטנוע ואולי גם של כמה חברות טכנולוגיה בודדות שמבקשות פתרון להטסת ציוד באופן בטוח. כל מה שעשינו היה לפתוח את העיניים, ללמוד להכיר את הלקוחות ואת העולם הסובב אותם והרעיונות כבר זורמים מעצמם.

המושג של TAKE IT OR LEAVE IT שהיה נפוץ, לא קיים כלל אצלנו ולכן תהיו בטוחים שנמצא פתרון עבורכם. בעולם של היום, לקוחות רוצים שירות עד הבית וכיון שכך, צצו בעלי מקצוע "ניידים". כך התפתח מקצוע השליחויות שהתחיל מביצוע שליחויות לחברות והפך להיות שימושי והכרחי לכל בית עסק שרוצה להחזיק לקוחות.

רוב הקניות היום מבוצעות באינטרנט ונמסרות על ידי שליחים. השליחים משתמשים בארגזים. שירותי דרך תמיד היו וכיום עוד יותר נפוצים, עד כדי שינוע כמעט מוסך נייד, וכל כלי העבודה מאוחסנים ברכב או אופנוע בארגזים. הג'יפ המשפחתי אולי משמש לנסיעות שטח בסופי השבוע אבל בימות החול משמש את העסק וכל הציוד מאוחסן בתוכו, בארגזים.

רכבים מסחריים כבר לא נראים כמו מחסן עמוס בציוד ובכלי עבודה מבולגנים, אלא הכל מסודר בארגזים. עובדי שטח, שירותי דרכים, ציוד מוטס, טכנאים ואנשי שירות, ציוד במה ותפאורה, ציוד מוזיקה, מחשוב, ציוד מוטס…, יש שורה ארוכה מאד של שימושים שונים בארגזים והייחודיות שלנו היא ביכולת לבנות את הפתרון המתאים לכל שימוש ולצייד אתכם במקום איחסון ב ארגזים שמהווים למעשה כלי עבודה לכל דבר.

ארגזים קשיחיםשימוש בארגזים כאמצעי עזר לשירות איכותי ומקצועי

ניתן לבנות ארגזים המשמשים לאיחסון ושינוע בלבד ואפשר להקים עמדות עבודה ניידות של ממש, מקובעות ובנויות בתוך ארגז או סט של ארגזים בליווי אביזרי עזר המאפשרים הפיכתו של הסט לתחנת עבודה לצרכים רבים. שילוב נכון של אביזרים, מדפים נשלפים שאפשר לקפל ולקבע כשכל הסט ארוז ואפשר לפתוח בקלות בלי כל צורך להקים סט מחדש.

עמדות עבודה כאלה פופולאריות מאד בעיקר בשל יתרונן העצום בחסכון זמן משמעותי שבוזבז עד כה בהקמה ופירוק. עמדה מושלמת מוסעת או מוטסת ליעד, נפתחת תוך דקות ספורות לאחר הגעה ליעד, להדגמה או עבודה של ממש, ובסיום העבודה מקופלת תוך דקות, בלי לאבד שום דבר, בלי לשכוח בשטח ובלי לאבד זמן יקר מאד על נסיונות הפעלה. אותו סט יכול לעבור ליעד הבא תוך זמן קצר ללא צורך בבזבוז משאבים יקרים.