קייס לקונטרולר – בהתאמה אישית לתקליטן המקצוען

קייס לקונטרולר מושחראם היינו מנסים לשרטט לכם את דיוקן הדי ג'יי המצוי, אזי שהיה מישהו חצי חבוי מאחורי ערימות ציוד ענקיות ולא היה ברור כיצד המישהו הזה שולט בהפעלת מוזיקה, מפעיל אירוע שחייב להיות מתוקתק ומלהיב קהל באופן בלתי פוסק, מתקשר עם הקהל, חש כל הזמן את מצב הרוח, מגביר, מנמיך, מדבר, מלהיט ומחמם את האוירה בכל מסיבת יום הולדת, חתונה, בר מצוה, מסיבות סיום – הרבה סיבות למסיבות. כל ערימת הציוד הזאת שמלווה תקליטן מאירוע לאירוע, מאולם לאולם, מאפשרת השמעת מוזיקה בצורה רציפה וכל מרכיב בציוד חשוב ומשפיע על איכות האירוע.

תשכחו מתקליטים, מסיבובי סקראץ' מרשימות של הדי ג'יי על התקליטים, תשכחו מדיסקים וממכשירים נוספים לאפקטים. כל המוזיקה הנהדרת המתוכננת לאירועים השונים אותם מתקלט הדי ג'יי, התוכנה המתאימה להפעלת השירים, הנמכה, הגברה, שילוב קולות ואפקטים… כל השליטה כולה נעשית בעזרת מכשיר אחד חשוב – קונטרולר. כיון שמדובר בכל עבודה מרכזי שהדי ג'יי חייב לשלוח באופן מושלם בכל כפתוריו ולהכיר את כל ביצועיו, כלי שמאפשר הפעלה של מוזיקה שנמצא על המחשב, יכול לשלב מוזיקה מנגנים חיצוניים, מאפשר הפעלת מיקרופון ועוד פונקציות רבות.

קייס לקונטרולר פיונירכדי לאחסן את הקונטרול בין הופעה להופעה, וכדי לאפשר העברתו ללא פגע ממקום למקום, חובה לרכוש קייס לקונטרולר איכותי. הדי ג'יי יכול לבחור קייס לקונטרולר מתוך מבחר ענק, כזה שמתאים לאופי העבודה, קייס שיישא בבטחה את הקונטרולר ללא נזק ויסיר דאגה מליבו של הדי ג'יי.

אפשר לבחור קייס קשיח, מתוחכם בשביל מוצר שכזה, שיכול להכיל מוצרים נוספים בתוכו ובנוי באופן כזה שכל מוצר שמאוחסן בו מוגן מטלטולים ורעידות ואף מפני רטיבות ולכלוך. קייס לקונטרולר אטום לנוזלים ומוגן היטב בדפנותיו הפנימיות, יאריך את חייו של הקונטרול באופן משמעותי.

חשוב שקייס לקונטרולר מקצועי יהיה בנוי באופן כזה שתאיו הפנימיים יהיו מתוכננים בקפידה ועשויים יהיו לאכלס כלים רגישים שנמצאים בשימוש קבוע וחייבים הגנה, לפחות כמו הקונטרול בעצמו. ככל שציוד הנשיאה הכולל קייס לקונטרולר איכותי ונח יותר, כך יכול להתנייד הדי ג'יי בנוחות רבה יותר ולהנות מחיי מוצר ארוכים יותר.

קשיחים או לא, יש קייס לקונטרולר שנראה פחות ויש שנראה יותר טוב. האופנה אינה פוסחת גם על תחום זה וכל די ג'יי מקצועי לא יצטער אם ישאלו אותו מאין רכש את הקייס לקונטרולר שלו, בעיקר אם הוא מקפיד להשתמש בקייס לקונטרולר גם איכותי וגם אופנתי.