קייס לדי ג'יי אלומיניום קייס לדי ג'יי – מקטן עד גדול

נוחות עבודה הופכת את העבודה של כולנו ליעילה יותר ואף למהנה יותר. נסו לחשוב כמה אנדים מסתבכים עם נשיאת ציוד רב בשתי ידיהם, למשל, מי שנושא את מחשבו הנייד הביתה בסוף כל יום עבודה, ומחזיק גם תיק נוסף, טלפון נייד, מפתחות, אולי מעיל. הידיים תפוסות בזמן שצריך ללחוץ על כפתור הזמנת המעלית, למצוא את המפתחות מתחת לערימת השחת הזאת כדי לפתוח את הרכב, להכניס הכל לרכב בזריקה כי אין זמן ובדיוק אותו הדבר כשמגיעים הביתה, או לכל יעד אחר.

יש מאיתנו כאלה שנושאים כמות ציוד לא גדולה ויש כאלה שלצורך עבודתם זקוקים לציוד רב. ומה עושים כשהציוד גם יקר? מה עושים כשאסור בשום אופן לאבד או להפיל שום דבר? כזאת היא עבודת הדי ג'יי. הציוד רב מאד וכבד, חייבים לשמור על סדר כדי לא לשכוח שום דבר, הידיים תפוסות ועמוסות ממילא ומקום העבודה משתנה מדי יום או ערב. תקליטן חייב לשמור על סדר וחייב לאחסן את הציוד במנשאים המיועדים לכך, אחרת איכות עבודתו תפגע ויישאר ללא פרנסה.

קייס לדי ג'יי איכותי זה לא מוצר פשוט. זה מוצר שהושקעו בו הרבה מחשבה, נסיון והנדסת אנוש. תקליטנים רבים לא היו מסתדרים בלעדיו ורבים מאלה שעובדים איתנו מודים שקייס לדי ג'יי שבנוי נכון, למעשה מכריח אותם לעבוד בצורה מסודרת ולאחסן את הציוד בסדר קבוע. קשה מאד לזכור רשימת ציוד כל כך ארוכה שצריך להרכיב בסוף אירוע בלי לשכוח שום דבר. אם עובדים עם מוצר שבנוי במיוחד לאשפז בתוכו סוגי ציוד מסויימים, מיד שמים לב אם חסר משהו.

קייס לדי ג'ייקייס לדי ג'יי אמור להיות בעל יכולת לספוג זעזועים ולהגן על הציוד שבתוכו, אמור להיות קל לנשיאה ולניוד, במידת הצורך אפשרי לבחור קייס לדי ג'יי עם גלגלים, כזה שיכול להכיל מחשב נייד. שימו לב שגודל הקייס לדי ג'יי מתאים לגודל המחשב, לקונטרול ויכול לאחסן בתוכו ציוד נוסף כמו דיסקים, אזניות, מנורות עבודה, כבלים, ציוד חשמלי ועוד אביזרים שונים.

הקפידו על בחירת קייס לדי ג'יי חזק, עמיד מפני נוזלים, בעל אפשרות סגירה קלה, בידקו אם אתם זקוקים לנעילה, אולי גלגלים. בידקו אם אתם צריכים לשאת את התיק על הגב. קייס לדי ג'יי יכול להיות תיק עמיד ואיכותי למערכת מסויימת או מערכת נשיאה מורכבת יותר המאפשרת נשיאת ציוד נוסף. הקפידו לבחור בהתאם לאופי עבודתכם ותהנו ממותר איכותי לאורך שנים.