פתרונות אריזהאנו מציעים מבחר מגוון של פתרונות אריזה מותאמים אישית, כולל מזוודות ומארזים שונים, מתוכננים ובנויים לפי הזמנה מיוחדת ומותאמת לציוד שלכם, בדיוק על פי מפרט שלכם.

בין אם אתם צריכים פתרונות אריזה לשינוע ואחסון של ציוד וחומרים בסיסיים, או מארזים לציוד אלקטרוני רגיש ויקר או אפילו פתרונות אריזה להובלת חומרים מסוכנים, אנחנו יכולים לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר. אנחנו מציעים מבחר פתרונות אריזה בהתאמה אישית, החל ממארזים קטנים, מזוודות וארגזים ועד למארזים ענקיים לאיחסון. אתם יכולים למצוא אצלנו פתרון לכל צורך שיש לכם בפתרונות אריזה מתוחכמים.

כבר עמדנו בפני אתגרים לא מעטים בתכנון ובייצור והצלחנו בכולם. כאשר משקיעים בציוד מודרני ומשלבים אותו עם צוות מוכשר ברמה בינלאומית, אפשר להגיע להישגים מקצועיים רבים. לפעמים, שינוי מסויים במשהו קיים לצורך התאמה אישית אופטימלית נותן מענה לבעיה שחיו איתה ולא חשבו שאפשר לפתור אותה בקלות יחסית.

פתרונות אריזה לארונות הטסה לציוד רפואי, מנשאים להטסה לכל מטרה, פתרונות אריזה להטסת תערוכות אמנות נודדות למוזיאונים, מתן מענה מיוחד לדרישות כמו אטימה למים, לחות, בטיחות, עגינת ציוד ועוד מאפשרות אספקת פתרונות אריזה לשמירת הסדר ולהגנה אולטימטיבית על הציוד.

חשבו על ספורטאים שנודדים בעולם וצריכים לשאת ציוד, ציוד לקרקסים, לצילום… חשבו על עבודה בתוך מפעלים, על פתרונות אריזה אינטליגנטים שמאפשרים שינוי גמיש בפסי הייצור שמעניק לאותו מפעל יכולת להעביר עמדות עבודה מוכנות ומאפשרות ניצולת מקסימלית של זמן.

יעילות – זה שם המשחק

אפשר למצוא הרבה מאד דוגמאות לשימושים שתכננו עבורם פתרונות אריזה בעבר, ונוספים. תנו לנו להיות יצירתיים ולהכיר את מפעלכם. לא מספיק שתשקיעו את כספכם בפיתוח שיטות עבודה, בתוספת כח אדם, ברכישת מכונות ובכלים יקרים. חשוב שתשקיעו אותו בצורה חכמה וביעילות. אם אתם שוקלים להשקיע בקו ייצור נוסף, כח אדם נוסף, מחסן חדש או צוות מהנדסי שטח, מפעל ייצור מרוחק  – זוהי רק רשימה חלקית מצומצמת מאד לשינויים אפשריים אצלכם בעסק. כל שינוי כזה יכול להתייעל בעזרת שילוב פתרונות אריזה חכמים.

בואו נכיר

כדי שמיטב אנשינו יוכלו להציע את מיטב פתרונותינו, בואו ובאמת נכיר. אנו מציעים פתרונות אריזה מתוחכמים ואפקטיביים לשווקים רבים בתעשיות צבאיות, תעשיית הבידור, שירותי חירום והצלה, תערוכות ותצוגות, מדע ורפואה, תעשיות הרכב, תעשיות לייצור ושימור אנרגיה, ספורט ופנאי ועוד – לאיחסון וניוד ציוד וחומרים מכל סוג, ככל הנדרש, מכל מקום לכל מקום.