פלטות די ג'יי – ההבדל בין מקצוען לחובבן ניכר בציוד

פלטת די ג'יייש הבדלים בין די ג'יי מקצוען לחובבן. חובבן הוא לא בהכרח די ג'יי לא טוב, אבל הרצון והיכולת של אותו אדם להשקיע בעבודה הזאת את כל הנדרש כדי להצליח ולהפוך להיות תקליטן בעל שם, אינם כשל התקליטן המקצוען. תקליטן חובבן גם כן צריך להשקיע בציוד ולפעמים יבחר לשכור ציוד איכותי כדי לחסוך את הרכישה היקרה וכדי לא לבחור באפשרות של רכישת ציוד פחות טוב וזול יותר.

מסיבה טובה תמדד באיכות המוזיקה. אם הדי ג'יי מצליח להפעיל את הקהל והמוזיקה תזרום בקצב ויש פידבק מהקהל ונשמר הקצב ומסופק רצף איכותי של מוזיקה טובה בסאונד טוב, אז המסיבה תצליח. נקודה.

כחברה שמעניקה פתרונות עבודה לוגיסטיים לתקליטנים, אנחנו יכולים להעיד שדי ג'יי מקצוען ניכר קודם כל בציוד יש לו. הכשרון והיכולת להפוך את היכולות והאהבה למוזיקה למקצוע כזה, הולכות יד ביד עם ההבנה שמקצוע רציני דורש ציוד רציני.

האם פלטות די ג'יי בייצור אישי הולכות יחד עם מקצוענות?

אחד המאפיינים הגדולים ביותר של מקצוענים זו הדרישה להתאים את הציוד אליהם ולא ההיפך. אנחנו מקבלים דרישות לתפור ולהתאים ציוד רציני לאופי העבודה של התקליטן ויש אף מקרים בהם תופרים ציוד לתקליטן מסויים. פלטות די ג'יי, יחד כמו מיקסר, מחשב, מגברים, רמקולים, מערכות תאורה, אפקטים, הגברה וכל ציוד נוסף זה נתון שלא ניתן לשנות אבל יש בהחלט יכולת להוסיף ציוד עזר.

פלטות די ג'ייגם עבודת הדי ג'יי דורשת נגישות

ציוד עזר בהתאמה אישית – זהו סוג ציוד שעוזר למקם ציוד אחר בצורה נוחה כדי ליצור נגישות נוחה יותר לכל המערכות שנמצאות מסביב. אפשר לייצר לפי דרישות אישיות פלטות די ג'יי, מעמדים, אמצעי נשיאה ועוד. ייצור אישי של פלטות די ג'יי וציוד נוסף למעשה מאפשר לתקליטן להיות בקשר עין מתמיד עם הקהל בזמן שמונחות לפניו המערכות הנחוצות ויש לו את היכולת להגיע לכל כפתור בכל מכשיר בקלות ובנוחות רבה.

ההשקעה מחזירה את עצמה

לפעמים קצת קשה לקבל החלטה לרכוש ציוד לפני שאתם מוכרים מספיק, אבל האם זה הסדר הנכון? האם לא נכון יותר להחזיק ציוד מקצועי וזה בעצם אחד הסימנים להצלחתכם? לא פשוט אם אתם תקליטנים מתחילים וגם לכם יש לנו פתרונות, המלצות ויכולת להקים פלטות די ג'יי וציוד נוסף בהתאמה. מכל כוון ומכל היבט שהוא, השקעה בהתאמת ציוד אישי ורכישת כלי עבודה באיכות גבוהה, היא השקעה שמחזירה את עצמה.