עגלת נשיאהכיצד בדיוק עגלת נשיאה יכולה לעזור לעסק שלכם?

האם אתם מנהלים את העסק שלכם בצורה חכמה? לא, אנחנו לא יועצי ניהול ולא קואוצ'רים לפיתוח יזמות עסקית. אנחנו מומחים לפתרונות שונים שעוזרים לעסק… לכל עסק, להיות יעיל יותר וכתוצאה מכך רווחי יותר. המשאב החשוב ביותר בעסק זה העובדים שלו. שיקולי בריאות העובדים ומחשבה כיצד ניתן להקל על עבודתם השוטפת זה אלף-בית בכל עסק. אם תשקיעו בנוחיות העבודה שלהם ותפעלו להורדת העומס הפיזי מגב העובדים, תרתי משמע, יתרום הדבר רבות להפיכת העסק שלכם לאטרקטיבי יותר בעיני עובדים, יקנה להם תחושת אכפתיות גדולה יותר, יהפוך את העבודה ליעילה ו"מתוקתקת" הרבה יותר וכתוצאה מכל אילו, גם יותר רווחי.

עגלת נשיאה – איך אתם מייעלים את העסק שלכם?

בחינת צרכים תדירה של נהלי עבודה, בדיקה של כל הליך עבודה, החל מאמצעים פיזיים, דרך דרכי מתן שירות ללקוחות ובחינת כל התהליכים המאפשרים כולם יחד לעסק לתפקד בצורה טובה, זהו שלב ראשון בדרך לשיפור. בחינת צרכים צריכה להתנהל תקופתית לכל גודל וסוג של עסק ומומלץ לבצע אותה בנוסף לאחר ביצוע שינויים כלשהם. זה נכון תמיד. דרכינו מצטלבות כאשר חלק מתהליך העבודה כולל עבודה פיזית של העברת ציוד או כלי עבודה בתוך המפעל או מחוצה לו.

ארגזים קשיחים לנשיאהקבעו כללים (ויש בסוף תזכורת קטנה)

אין צורך להכביר במילים בכל הקשור לסחיבת משאות בצורה נכונה ובריאה יותר לגוף האדם ועליכם, חובתכם אבל בעיקר זכותכם, להקפיד על שילוב עגלת נשיאה בכל תחנת עבודה שבה יש ציוד והקצאת עגלת נשיאה לכל עובד שסחיבה  היא חלק מעבודתו. כל איש שירות ואנשי התקנות, כל מי שנייד בעבודתו וצריך להתנייד עם כלי עבודה, החל ממחשב, דרך כלי עבודה או עמדות עבודה מלאות, כל מי שנדרש לשאת ציוד, יש להתאים עבורו עגלת נשיאה מתאימה. אנחנו מזכירים – אם זה טוב לעובדים שלכם, זה טוב לכם. לא לרכוש עגלת נשיאה זה לא פתרון ולא חסכוני, נהפוך הוא! כן להשתמש בציוד נכון וכם לבחור עגלת נשיאה מתאימה – זה כן חסכוני וזה יעיל!

לא רק לעסק!

שימושים ביתיים רבים יש לעגלת נשיאה, ובבקשה… אתם מוזמנים להיות יצירתיים ולאתגר אותנו. לכביסה ולמכולת, במקום שקיות ניילון מזהמות סביבה. להעברת חפצים בתוך הבית, לסחיבת ארגז כלים בדרך למתן עזרה לחבר, לנשיאת מזוודות וציוד שאתם לוקחים מהבית לכל מקום – לקמפינג, לחו"ל.., להחזיק אחת מתקפלת בתא המטען של האוטו… לא רק לעסק!