סטנד ללפטופסטנד ללפטופ: מי צריך?

עבודה עם מחשב נייד מאד נוחה, בשל האפשרות לנייד את המחשב ממקום למקום, לעבוד ולהציג על המחשב. לפטופ משמש כחלופה לעמדת עבודה כבר שנים לא מעטות וניתן לראות אותו לא רק בחברות הייטק אלא בשימוש נרחב בכל מקום, כולל בבתי ספר. בעולם שלנו כיום הכרחי לעבוד עם מחשב, בין אם הוא כלי עזר בלבד, כלי לפיתוח, למשחק או רק לחיווי.

עדיין השימוש העיקרי במחשב נייד הוא לעבודה ורבים מאיתנו מוצאים את עצמנו משתמשים שעות רבות במחשב למטרות לימוד, עבודה וגם הנאה, מתי שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו צריכים ובכל מקום.

סטנד ללפטופ מונע כאבים

אחת הבעיות הגדולות בעבודה מול מחשב בכלל ובפרט מול מחשב נייד היא שאינו נמצא בגובה העיניים, מיקום המקלדת הוא קבוע ולא ניתן לשינוי ולהתאמה למבנה גוף האדם המשתמש בו ובלי לשים לב, בעקבות שימוש ממושך ולא נכון, אנחנו מתחילים להרגיש כאבים בגוף ותופעות בריאותיות שלא תמיד אנחנו יודעים למקד את הסיבה להם, אבל סבירות גבוהה שתרומת המחשב לעניין זה היא גבוהה. למזלנו, יש פתרון פשוט שעוזר ליישר את הגב, להתאים למיקום נכון של הידיים והעיניים – סטנד ללפטופ.

כמה כללים לעבודה עם מחשב נייד

* הפסיקו לגחון לעבר הלפטופ!.

* הניחו את המחשב הנייד במקום יציב ומאוורר!.

* רכשו סטנד ללפטופ!

סטנד ללפטופ לדבאמצעות סטנד ללפטופ אפשר להפוך את הנייד שלכם בקלות לעמדת עבודה ארגונומית. הנחת הלפטופ על שולחן, גורמת גם להתחממות בחלק התחתון של המחשב ובמשך הזמן יש השפעה מזיקה מצטברת. בנוסף, הנחתו על משטחים רכים עלולה לגרום לשריפת המחשב או, חלילה, להתלקחות המשטח. הסיבה לכך היא חסימת פתחי האוורור.

סטנד ללפטופ יאפשר לכם לעבוד בכל תנוחה שתבחרו, בלי לסכן אתכם ואת הציוד עצמו. במרבית המחשבים הניידים, המקלדת מעוגנת למסך. זאת אומרת שכאשר המשתמש מוצא מיקום נח למסך, אז זה לא מסתדר עם מיקום נח למקלדת. וההיפך. בהתחשב במבנה גוף האדם, אין כל אפשרות להציב את המחשב כך שנוכל להגן על גופנו.

איך ניגשים לבחירת סטנד ללפטופ?

הכינו רשימה של כל הפוזיציות שבהן אתם עובדים עם המחשב, במשרד, בבית, בעמידה, ישיבה או שכיבה, בהפעלת קו ייצור או בעמדת די ג'יי. בידקו מתוך מבחר המוצרים הרחב את הסטנד ללפטופ לכל פוזיציה כזאת וריכשו סטנד לכל מטרה.

זה לא יקר ולא מסובך והחשוב מכל, זה יפחית באופן דרמטי את הסיכוי לפתח את כל המחלות הקשורות ומקושרות לשימוש במחשב.