סטנד לרמקוליםסטנד לרמקולים צריך בכל מקום

סטנדים לרמקולים מהווים פריט הכרחי בציודו של כל תקליטן וכמובן קיימים, בהתאמה לכל מקום ולסוגי הרמקולים, בכל אולם אירועים, מגרשי ספורט, בתי ספר, מבני ציבור, אולמות מופעים, כנסים, בתי מלון ולמעשה בכל מקום בו ניתן להפיק אירוע בכל סדר גודל ונדרשת האפשרות לקיים במקום מופע, הרצאה ועוד סוגי אירועים או להפעיל מערכת הגברה מפוזרת למסירת הודעות לציבור.

סטנד לרמקול איכותי משפיע על הסאונד

כשמחפשים די ג'יי לאירוע, מחפשים מישהו שבקיא במוזיקה, יכול להמליץ לכם על שירים מתאימים לכל חלק באירוע, המבינים יותר יחפשו גם מישהו זריז, עירני, מתקשר היטב עם קהל, בעל יכולת להלהיב, יודע לאלתר ולשנות אווירה. על החלק הטכני לא הרבה חושבים… רמקולים יכולים להיות הטובים ביותר שיש, אבל מה קורה אם אין סטנדים לרמקולים, למשל? אם סטנד לרמקולים לא יהיה יציב, הקהל צפוי להבחין בזה כבר בצליל הראשון.

למה תקליטנים צריכים סטנדים לרמקולים לא פחות ממעולים?

לתקליטנים יכולות נהדרות והבנה עצומה במוזיקה. תקליטן טוב יתאים את הערב לסוג הקהל וסוג האירוע. תקליטן מעולה ידאג שעמדת העמדת הדי ג'יי שהוא מקים תהיה איכותית, שכל סוג של ציוד יונח במקום, שכל רמקול יהיה מחובר היטב לסטנד לרמקול איכותי ויציב. סטנדים לרמקולים חייבים להיות מוצבים בפיזור מותאם לאזור הריקודים ובמיקום שאינו מהווה סכנה לקהל.

סטנד לרמקול בהתאמה לדרישות

סטנד יכול להיות מחובר למתקן תלייה ומותקן באופן קבוע באולם אירועים. סטנד כזה חייב שיהיה מותקן באופן בטוח ויתאפשר לשנות את כוונו והזווית שלו וצריכה להיות התאמה במיקום וזוויות כל הרמקולים הנמצאים במקום. סטנדים לרמקולים ניידים לשימוש תקליטנים חייבים להיות עם אפשרות קיפול ונשיאה נוחים, יציבים מאד וחזקים. סטנדים לאולם הרצאות יכולים להיות מותאמים למקום עצמו, רצפתיים, תלויים מהתקרה או מהקירות, סטנדים לרמקולים בעלי מפרקים ובעלי זווית לצורך כיוון לשיפור איכות הקול באופן משמעותי.

אילו נתונים נוספים יש לבדוק בסטנדים לרמקולים?

נתונים טכניים נוספים שיש לבחון הם המשקל שיכול לשאת הסטנד ויש להקפיד לא להעמיס עליו רמקול במשקל כבד יותר מהמותר. לא פחות חשוב לבדוק כיצד נראה סטנד לרמקול. לצורה חשיבות רבה כיון שרמקולים נראים לעין ומהווים חלק בלתי נפרד מעמדת התקליטן או מאולם האירועים ולכן, בדקו דגמים, צבעים וצורות כדי לשוות לעמדה שלכם מראה אחיד ומקצועי. היבט נוסף להשפעה ויזואלית עשוי להיות מידת הניראות שלו. בידקו אם ניתן להתקין סטנדים לרמקולים נסתרים ככל האפשר.