סטנדים למוניטוריםסטנדים למוניטורים

בתי חולים, קופות חולים, מוסדות ציבור, מרפאות, מכשור רפואי, פסי ייצור שונים, משרדים, בתים, בנקים, חדרי כושר, מוזיאונים, קניונים, עמדות תקליטנים ובימות מופעים… זוהי רק רשימה חלקית ומצומצמת מאד של מקומות בהם ניתן לראות מסכים ככלי עבודה או כשירות לציבור, ככלי חיווי לתהליכים, פרסומות ועוד. בודאי שמתם לב ששימוש במסכים להעברת מידע נמצא בכל מקום. הסיבה לכך היא שמדובר בכלי פנטסטי, נח מאד, לא יקר ובעל יתרונות רבים.

מה יתרונות המוניטור ומדוע הפך למבוקש כל כך?

מוניטור תלוי מהווה תחליף למודעות כתובות שאינן מתחלפות בקצב גבוה, מוגבלות בגודלן ופחות מושכות את העין. מוניטור מוגבה מאפשר לאדם עומד לצפות בשידור נתונים ללא מאמץ. היכולת להפוך את המוניטור לכלי גמיש לשימוש שנח לעדכן עליו מידע או לקבל באמצעותו מידע, העלה במשך השנים את בדרישה למציאת פתרונות התקנה.

השימוש נעשה יותר נח

את המוניטורים הללו, שכאמור משמשים למטרות רבות מאד, צריך למקם באופן כזה שימשכו את העין ובמקומות בהם משתמשים ככלי עבודה צריך למקמם כך שיוכלו לראות נתונים ההכרחיים לביצוע אותה עבודה. לשם כך, יש מבחר גדול מאד של סטנדים למוניטורים המותאמים לכל דרישה.אין צורך לפנות מקום על השולחן או לרכון כדי לראות את המידע. צריך רק לבחור סטנדים למוניטורים ולמקם אותו במיקום אידאלי לאותו שימוש ספציפי מיועד.

כיצד עוזרים סטנדים למוניטורים לנצל היטב את מרחב התלת מימד

בין יתרונותיהם של סטנדים למוניטורים מנינו גם את החסכון במקום. חשבו על חדר בבית חולים, או על מוסד ציבורי אחר. חשבו על הבית שלכם, על המשרד. היכן שיש מוניטור, צריך מקום להניח אותו ומוניטור סטנדרטי מניחים על השולחן. שולחן תופס מקום רב ולכן, השימוש בסטנדים למוניטורים חסכוני במקום ובסופו של דבר בעלויות. סטנדים למוניטורים זה לא מוצר יקר מאד ואפשר למצוא מוצר מתאים ואיכותי לכל סוג ולכל שימוש.

לא להתקבע

אפשרי לבחור סטנדים למוניטורים בעלי זרוע מתכווננת כדי לדייק ככל האפשר בכוון המוניטור לקהל המשתמשים ולאפשר שינוי זווית הצפייה בכל עת. סטנדים למוניטורים יכולים לשמש כל אחד, לחסוך מקום ולאפשר עבודה או צפייה נוחים. צפו במגוון המוצרים והיו יצירתיים. לכולנו יש לפחות טלויזיה אחת בבית, מחשב אחד לפחות, שולחן עבודה, שולן כתיבה לילדים… מסכים לא צריכים לתפוס מקום מיותר. אפשר לתלות על קיר, להגביה מעל ציוד אחר, לנצל את מרחב התלת מימד כדי לחסוך במקום, בכל מקום.