מארז מותאם אישית ייצור מארזים מותאמים לתעשיות רבות

אנחנו מתכננים, מייצרים ומספקים מארזים לשינוע ולאחסון מוצרים לשימושים בתעשיות שונות וכן לשימוש פרטי. מארזים אלה מותאמים לכל אפשרות נשיאה, למשל נשיאה ידנית, הטסה, הסעה ברכב, אופנוע ואפילו אופניים. תכנון כל מארז מתבצע בהתאם לסוג הציוד או הכלים המיועדים להיות בתוכו. בתעשיית האלקטרוניקה וההי טק, מקובל להשתמש במארזים ייעודיים לאחסנה, הטסה או הסעה לציוד יקר ורגיש על מנת לספק הגנה מקסימלית מפני זעזועים, לחות, חשמל סטטי, לכלוך וגניבות. המארזים יכולים להכיל כל כמות של ציוד, מכל סוג ומתוכננים באופן אידיאלי ומותאם למשקלם, רגישותם, ערכם הכספי ואופן שינועם ממקום למקום. איכות הארגז נמדדת ביכולת שלו להתאים לציוד שבתוכו, לשימוש לו הוא מיועד ולנוחות המשתמש.

חברות רבות מייצרות ארגזים מותאמים אישית לצרכים שונים, כמו ארגז כלי עבודה לאנשי שירות והתקנה, ארגזים לצרכי אחסנה ושינוע ציוד לתעשיית הבידור, ארגזים לשינוע ציוד אלקטרוני יקר להדגמות ולעיתים קרובות לציוד מוטס, גם בתעשיית ההי טק וגם לתעשיות בטחוניות.לדוגמא: ארגז מקצועי המיועד להטסת ציוד אלקטרוני במגוון מידות וסוגים יתוכנן כך שיהיה מדופן ומרופד בחומר דיפון פנימי אנטי סטטי, מצוייד בגלגלים עם נעילה המיועדים לנשיאת משקל מתאים, ידיות נשיאה, מגירות ומדפים פנימיים עם או בלי מסילות ועם או בלי אפשרות קיבוע, מנעול איכותי וכיסים לניירת רלוונטית, משככי זעזועים שתפקידם לספוג את הזעזועים במקום הציוד שנמצא בתוך הארגז.

מארזים בהתאמה אישית כאמצעי ייחודי לחסכון בזמן ובעלויות

מארזים מיוחדיםהאפשרויות הקיימות לבניית מארזים לכל סוג ובכל גודל, פתחו בפנינו נישה נוספת שאנחנו גאים להציג לקהל לקוחותינו. אנחנו מציעים תכנון מארז אחד או יותר שמאפשרים הקמת מערך שלם ועובד של ציוד, מחובר ובדוק. המארז מורכב ונבדק על ידי אותם הלקוחות שלנו ונשלח, כפי שהוא, מוכן ומורכב בכל הציוד הנדרש וכל מה שנותר הוא להמתין להגעת המארז ליעדו, פתיחתו והפעלתו, ללא צורך להכביד על הלקוח בבנייה מסובכת של כל המערך לבדו והתמודדות עם שרטוטים והוראות מורכבות שאינו מתמצא ואינו מכיר היטב.

באופן זה חוסכים את התקלות האפשריות כתוצאה מהתקנה לא נכונה, חוסכים זמן עבודה רב לספק וללקוח שיכולים להתמקד בפעולת המערך כולו ולא להתעסק במורכבות הפנימית של מכלול המוצרים המרכיבים את המערך.

היכולת לבנות מערך שלם במארזים ייחודיים אף עשויה לחסוך בכח אדם, בהטסת עובדים מקצועיים לשטח הלקוח, כאשר הם מבצעים את ההתקנות במפעלם ומתפנים מיידית להמשך עבודה עבור לקוחות אחרים.