מארזים לקטנועיםשימוש בפתרונות יצירתיים כדי לחסוך במקום, באנרגיה, בעלויות – כמוהו כהמצאה גאונית שוות ערך ליצירת יש מאין. טוב שיש אנשים בעולם שממציאים המצאות שנולדות מתוך צורך או מצוקה ותורמות לשיפור כלשהו ולו הקטן ביותר, לאיכות חיינו. המימד השלישי במקומות ובחללים בהם אנחנו מתגוררים ומשתמשים, הוא מימד שלא ניתנה לו תשומת הלב המספקת בתכנון בתים, ערים, סביבה ולכן לא תמיד נוצל באופן מקסימלי.

כפי שאנחנו מגלים שבשל מצוקת מקום, צצו להם כל מיני פתרונות מגורים שמנצלים טוב יותר ויעלי יותר חללי מגורים, נראה שגם בחלק הנייד יותר של החיים שלנו, אפשר למצוא עבודה נהדרת גם בתחום הזה. שימוש במארז לאופנוע נראה לכולנו כיום משהו ברור מאליו אבל האמת שלא היה קיים תמיד. מישהו או מישהם שנתקלו בבעיית נשיאה ואחסון המציאו אותו ומאז היד נטויה והולכים ונאספים לרוכבי האופנוע פתרונות נוספים, מעניינים יותר, חזקים יותר, קלים יותר, נוחים יותר.

מארז לקטנוע – הביצה או התרנגולת?

האמת היא שזה לא כל כך חשוב בנושא השימוש הנרחב שאפשר לעשות על ידי שימוש במארז לקטנוע. עושה הרושם שאפשר לעשות שימוש במארז לקטנוע כדי להעלות רמת חיים, רמת שירות ואף להציל חיים ואם עד לא מזמן אפשר היה לקנות מארזים במגבלת צורה וגודל, הרי שכיום אפשר לייצר מארז לקטנוע תפור בדיוק לכם.

מארזים לקטנועלמי פתרון ייצור אישי של מארז לקטנוע עשוי להתאים?

ממש לכל רוכב אופנוע, בין אם מדובר באדם פרטי שבחר להשתמש באופנוע לטיולים ברחבי הארץ או כרכב שני בבית, גם אתם אנשי מקצוע שבחרו להשתמש באופנוע לצרכי חסכון בזמן עמידה בפקקי תנועה ולמתן שירות מהיר וטוב יותר ללקוחות, או שאתם מוסד כלשהו שבחר לשלב אופנועים לשיפור במהירות מתן שירות ואפילו מסעדות שרוצות להמנע מקבלת דו"חות חניה ולהגיע ללקוחות המורעבים מהר ועם אוכל חם – לכל אלה אנחנו מציעים שירות מיוחד ומקצועי, בהדרכה ושירות מלא שלנו, החל מבחינת צרכים, תכנון, ייצור ועד התקנה, שירות ואחריות, של מארז לקטנוע איכותי ויעיל מאין כמותו.

לא צריך לשבור את הראש יותר היכן לשים את הציוד כשיוצאים לטיול או לעבודה על האופנוע ודי לסכן את עצמנו ואחרים בנשיאה לא בטוחה. אפשר במקביל לנצל טוב יותר שטח אחסון אפשרי על גבי האופנוע באמצעות ויתור על רכישת מארז לקטנוע מפלסטיק בגדלים נתונים וקבועים שבמרבית המקרים אינם אידיאליים לציוד ספיציפי ובודאי שאינם תפורים בדיוק ללקוח.