מארזים מיוחדים (2)מארזים מיוחדים – הפתרון כבר כאן

אם אדם קונה רכב מסוג מסויים ורק אחרי שקנה אותו פתאום הוא רואה הרבה כאלה. מכירים את התחושה? לפעמים לא מבינים עד כמה דבר מסויים נחוץ לכם, עד שיש לכם אותו. לפעמים לא שמים לב כמה משתמשים במשהו עד שלא רוכשים או מקבלים אותו. די בטוח שרובכם מזדהים עם האמור לעיל. ובכן, זוהי התחושה שלקוחות רבים מעבירים לנו כשהם מגיעים להזמין מארזים מיוחדים, אותה תחושה של איך הסתדרנו עד עכשיו ואם כל כך הרבה משתמשים בזה איך זה שלא שמנו לב..

לפעמים אנחנו מסתדרים עם מה שיש כאשר מוצר קיים מונח לפנינו, הפתרון ממש מונח על קצה המזלג. בהחלט לא מדובר בהמצאת המאה, אלא בפתרון די טריוויאלי, פשוט ויעיל, שמהווה כלי עזר בחיי היום יום של הרבה מאד חברות, מפעלי תעשיה אזרחיים וצבאיים, נותני שירותים ובעלי מקצוע שונים – מנעולן, מוזיקאים, תקליטנים, מחסנאים, טכנאים, מוסכים, בתי חולים ועוד שפע של דוגמאות.

כשלומדים לא לקבל את מה שיש באופן אוטומטי ומחפשים פתרונות, אפשר למצוא אותם מתחת לאף. זה מתחיל ביזם אחד או שניים משוגעים לדבר ואם מדובר בפתרון מוצלח, אז זה ממשיך ומתפשט ומתרחב לשימושים שונים.

גמרנו לדבר ומתחילים לעשות – ובכן, מה אנחנו יודעים לעשות?

מארז מיוחדהתמחותנו המקצועית בתכנון מארזים מיוחדים לשימושים אזרחיים או צבאיים, לתעשיות ולפרטיים. מארזים אלה מתוכננים בקפידה, תוך מחשבה על צרכי המשתמש ומאמצים גדולים לתכנן מארזים מיוחדים כאלה שיגרמו ללקוח לחזור אלינו כדי למצוא עבורו פתרונות נוספים. לקוח מרוצה מעניק לספק/ יצרן את ההרגשה המספקת ביותר שאפשר לקבל מבחינה מקצועית.

מהם צרכי המשתמש וכיצד מתנהל תהליך הזמנת מארזים מיוחדים?

בראש וראשונה מגדיל לנו כל לקוח את דרישותיו. אנו עוזרים בכל שלב עד לבחירת מארזים מיוחדים מתאימים. נציע לבחון מבחר פתרונות, בין אם יהיו אלה פתרונות שכבר עשינו בעבר ויש לנו דוגמאות או פתרון ייחודי חדש שאנחנו נדרשים לספק פתרון עבורו. השיקולים בבחירת פתרון מתאים כוללים מגוון לא קטן של שיקולים שיש להתייחס אליהם ולכן המומחים שלנו, שהם אנשי מקצוע מנוסים מאד, בוחנים את הפתרון מהיבטים שונים כגון נתונים פיזיים כמו מידות ומשקלות, נתוני סביבה כמו לחות ותנאי טמפרטורה, פתרונות אבטחה, פתרונות לספיגת זעזועים לציוד מוטס ו/או רגיש, לציוד צבאי לניוד בתנאי שטח קשים. הצעת מחיר לייצור מארזים מיוחדים נמסרת לאישור הלקוח ומכאן יוצאים לדרך, לייצור ואספקה.