ארגז ציפוי אלומיניום לאופנועארגז אלומיניום – פתרון פרקטי וחסכוני

בין אם אתם עוסקים בייצור, אריזה, איחסון, הובלה, אבטחה… תמיד תוכלו למצוא פתרון אופטימלי בייצור ארגז אלומיניום מתאים. אנו מציעים מוצר שאותו בדקנו וניסינו, מוצר מתוכנן להפליא בתשומת לב עד לפרטים הקטנים ופרקטי.

ארגז אלומיניום אידאלי לשינוע, אריזה ואיחסון קשת רחבה של מוצרים או חומרים, כפתרון להגנה על ציוד רגיש מפני חשמל סטטי, זעזועים, רטיבות, לכלוך ואבק או כארגז כלים יציב, עמיד, מתוכנן בצורה ארגונומית ומותאם אישית לצרכים שלכם.

לא מדובר רק בארגז אלומיניום מרובע פשוט – בשביל זה יש לנו גם מוצרים סטנדרטיים. היכולת שלנו להכיר לעומק את הצרכים שלכם ולבנות מערך שלם לאיחסון ושינוע מוצרים מכל סוג ובכל גודל, מאפשרת לנו להתאים ארגז אלומיניום לכל סוג ציוד, כאשר פתרון פרקטי אחד משתלב עם האחר, וכולם יוצרים יחד מערך מארזים חכם, מתוכנן בצורה מתוחכמת המאפשר שימוש מולטי טאסקינג: איחסון, סימון וזיהוי מוצרים, הגנה, שינוע פנים וחוץ הכולל הובלה יבשתית או מוטסת.

ארגז אלומיניום לאופנוע רוצים דוגמאות לשימוש בארגז אלומיניום?

אתם מסיעים סט מורכב ובדוק המכיל ציוד אלקטרוני להדגמה. תכנון ארגז אלומיניום הכולל ארון תקשורת פנימי, הציוד בדוק ומוכן לחיבור לחשמל ולהדגמה. אין צורך לבזבז יותר זמן בהרכבה ופירוק של הסט. הכל מוסע יחד כחטיבה אחת, נפתח ומתקפל חזרה במהירות. שימושי? ודאי. חסכוני בכח אדם ובזמן יקר מאד? ברור שכן.

מסיעים ציוד במה ליעדים שונים כל יום, הציוד כולל ציוד תאורה והגברה, כבלים, ציוד לתקליטן, מיקרופונים, רמקולים ועוד? אנחנו מספקים לכם ארגז אלומיניום ייעודי לכל סוג ציוד מאוחסן בצורה מסודרת, מסומן ומאורגן, מרופד במקרה הצורך, כולל ידיות נשיאה וגלגלים וננעל. כל הארגזים מתוכננים כך שיאוחסנו בצורה קבועה, יעזרו לכם לשמור על האירגון והסדר ובכך ייחסך זמן פירוק, הרכבה והעמסה מחדש שמשמעותו חסכון כספי ועבודה נכונה יותר. פרקטי? מאד. מונע תקלות? כן, והרבה!

אתם נותני שירותים ורוכבים על אופנוע כדי לחסוך בזמן יקר ולהגיע לכמה שיותר לקוחות (לדוגמא ארגז לאופנוע של פורץ מנעולים, ארגז לאופנוע לאינסטלטור ועוד…). לאופנוע ארגז אחורי מפלסטיק, איכותי אבל סטנדרטי ואינו מספיק כדי לשאת את כל הכלים להם אתם זקוקים כדי לעבוד ולספק שירות איכותי. ייצור ארגז אלומיניום אחורי, עם ידיות נשיאה, גלגלים, קל לפירוק והרכבה מהאופנוע ומשם אתם מגלגלים אותו לבית הלקוח ובחזרה. בארגז ספוג ומקום לכל כלי ומדף נשלף להנחת הכלים בזמן העבודה. אפשרי לשלב ארגזי צד לתוספת מקום. מתאים לכם? אנחנו לשירותכם.