ארגזי צד לאופנועיםארגזי צד לאופנוע – ניצול מקום

נגמר לכם המקום על האופנוע? יש לכם ארגז אחורי ואתם מצליחים להכניס משהו מתחת לכסא, סוחבים תרמיל עם ציוד כבד שמסכן אתכם ומגביל את התנועה? אוהבים לצאת לטיולים ולעצור לפיקניק נחמד או לישון בשטח? חוסר מקום אחסון או נשיאה באופנוע עלול להקשות עליכם בנשיאת ציוד לעבודה או להנאה. הפתרון הבטוח והנח ביותר הוא לקנות ארגז לאופנוע אבל לא תמיד המקום מספיק כדי לשים את כל הציוד.

אז מה הפתרון? ובכן, תמיד אפשר לגשת לסוכנות הקרובה ולהזמין… רכב. לרוכבי אופנוע שום רכב לא באמת מהווה תחליף ומחסור במקום עלול לפגום ביתרונות שיש בשימוש באופנוע וכן בהנאה האדירה של הרוכבים המכורים. מטיילים, אופנועי אמבולנס, משטרה, שירותי מנעולן, חילוץ והצלה, חברות שליחויות וכל שירות אחר שעשוי לנצל את הכלי הזה כדי לשפר את איכות השירות בארגון שאותו משרת האופנוע, עשויים להזדקק למקום נוסף לאחסון.

ניוד ציוד עזרה ראשונה, ציוד לתיקונים, ציוד חילוץ, שירותי תיקון ועוד, נזקקים למקום האחסון הנוסף וכדאי לדעת ולהכיר את השירות הייחודי שלנו לייצור ארגזי צד לאופנוע לפי מידה, תפור לפי דרישות לקוח, בטיחותי, עמיד ואמין, כאשר אפשר לשנע ציוד ממקום למקום גם אם מדובר בציוד יקר ורגיש לטלטולים. שינוע ברכב הוא לאו דוקא טוב יותר או יעיל יותר מבחינה הגנה על הציוד וחשוב לתת את תשומת הלב הראויה לשיווי משקל, סוג הציוד, גודלו ומשקלו, לפני שמתחילים בתכנון ארגזי צד לאופנוע.

ארגז צד לאופנועבונים לכם ארגזי צד לאופנוע מעץ באיכות מעולה

אנחנו מייצרים ארגזי צד לאופנוע מעץ איכותי, לאחר תכנון מדוקדק ומותאם ללקוחות, ובתוספת אביזרים המאפשרים ניוד ונשיאת הארגזים, נעילה ודיפון להגנה מירבית. את האביזרים אפשר לבחור ולהתאים לשימוש הייחודי שעבורו אתם זקוקים לפתרון כזה או אחר, לשלב בתכנון, לייצר ולהתקין.

ארגזי צד לאופנוע – פתרון יעיל ובטיחותי

ארגזי צד לאופנוע דוקא מוסיפים לשיווי המשקל של האופנוע. נשיאת ארגז אחורי אחד ובו ציוד כבד יחסית עלול לייצר בעיה, ולכן, כמו בכל סוג של ארגז, ההתמחות שלנו היא בתכנון תוך התייחסות לכל השיקולים לבטיחות הרוכב ולהגנה על הציוד. ייצור ארגזי צד לאופנוע מעץ, בהתאם לשרטוט שנעשה לפי תכנון ייעודי ללקוח, זהו הפתרון היעיל ביותר והבטוח ביותר שיש לניצול מקום ובאמצעות חלוקת משקל הציוד בין אחורי האופנוע ושני צידיו, אנחנו מעלים את רמת הבטיחות בשימוש באופנוע ובהגנה על הרוכב.